مشاوره‌های رایگان انجام‌شده

یکی از خدمات مهم شرکت شایان برای فعالان حوزه‌ی معدن و تونل‌سازی، مشاوره‌ی رایگان است. کارشناسان ما از محل پروژه موردنظر بازدید کرده و با بررسی موقعیت مکانی، جنس، سختی آنها و … پروژه‌ی حفاری یا استخراج معدن را امکان‌سنجی می‌کنند و بهترین و اقتصادی‌ترین روش حفاری با راندمان بالا را به حضورتان اعلام خواهند کرد.

تا کنون از بیش از 20 پروژه در حوزه های مختلف از جمله معدن، مترو، برق و انرژی، راهسازی و آب و فاضلاب بازدید و مشاوره به صورت رایگان ارائه شده است. در ادامه می‌توانید تعدادی از تصاویر و ویدئو‌های مربوط به پروژه‌های بازدید‌شده را مشاهده کنید:

ارائه مشاوره رایگان به مدیران معدن سرب و روی در طبس:

ارائه مشاوره رایگان  در یکی از ایستگاه های مترو در استان تهران:

ثبت درخواست مشاوره‌ی رایگان

هر چه می‌خواهید بپرسید!

اگر نیاز به مشاوره رایگان توسط متخصصین شرکت دانش‌بنیان شایان در محل پروژه خود دارید، با پر کردن فرم زیر درخواست خود را ثبت کنید.

برای آپلود، فایلی را به این قسمت بکشید یا کلیک کنید. تا 5 فایل را می‌توانید آپلود کنید.
حداکثر حجم فایل: 10 مگابایت

مشاوره‌ی توجیه اقتصادی

مطمئناً برایتان جالب خواهد بود اگر بدانید که استفاده از رودهدر، نسبت به روش‌های دستی و سنتی حفاری تونل و استخراج معادن، چقدر برایتان به صرفه است. بدین منظور ما فرمی تهیه کرده‌ایم که شما مشخصات تونل یا معدن مورد نظر را در آن وارد کرده و برای ما می‌فرستید و ما پس از انجام محاسبات دقیق، به شما اعلام می‌کنیم که چقدر در هزینه‌هایتان صرفه‌جویی خواهد شد. برای شروع فرم زیر را پرکنید:

برای آپلود، فایلی را به این قسمت بکشید یا کلیک کنید. تا 3 فایل را می‌توانید آپلود کنید.
فهرست